Leden 2012

Nový vzhled na blogu :)

29. ledna 2012 v 13:10 | Katrinka |  Novinky na blogu
Tak jo, konečně jsem dodělala dlouho slibovaný nový desin desu a jsem s ním naprosto spokojená ^_^ Nejen, že jsem tam dodělala to, co jsem chtěla, ale konečně jsem odstranila to hnusný menu :D:D:D

Je spíše do modro-fialova a je na něm můj FanArt z loňského léta (To je ale doba!) s Ran Mouri (Detective Conan). Byl to můj první a zároveň poslední pokus o shonen.

Původně měl být úplně jiný, ale ten jsem nakonec nechala být, protože sem nepasoval tolik jak tenhle ↓
p.s.: V těchto hodinách tu byl 2.000 návštěvník ^_^ Děkuji moc za pozornost ;)

-DÍLNIČKA-

29. ledna 2012 v 10:59 | Katrinka

- PŘÍBĚHY -

- NOVINKY V NÍ -

- GALERIE -


-JAPONSKO-

29. ledna 2012 v 10:30 | Katrinka

- ANIME A MANGA-

- DORAMA -

- J-MUSIC -Hihi ^_^ Mám dokončený scénář na prolog + první dvě kapči ^_^

26. ledna 2012 v 12:27 | Katrinka |  Autorčiny výkecy
Jojo, už je to tak ^_^ právě jsem dokončila scénář k prologu + dvěma kapitolám Andílkům Srdce. Jelikož ale vybarvování v PC a všechno kolem toho trvá strašně dlouho, mám taky finální rozhodnutí : Andílci budou zkrátka černobílí, tak jak ostatní komixy. Sice se čas od času stane, že budou v barevné verzi, ale to jen vzácně. Prostě jsem líná vybarvovat.
Když to tak vezmete, první dvě stránky, úvodní k Prologu a první stránka prologu mi trvalo nakreslit zhruba 1,5 hodiny. Vybarvit v kompu dohromady šest hodin se vším všudy (naskenování, opravení chyb, čištění, vyarvení, mé speciální stínování {neumím stínovat normálně} a saotný text).

No přesvěčte se sami, jak dopadlo mé dílko (kresleno před měsícem, vybarveno před týdnem a něco :D):

Spokojenost: 65%. Přece jen, nejdřív jsem byla slepá, ale otaku na FB mi otevřeli oči. Ta kresba očí, praporce těla... Pořád to není ještě ono. Momentálně se učím kreslit normálně, tak uvidím, jak dlouho bude trvat, než se naučím kreslit tělo (hlavně ruce a nohy).
Další moje výtka je Tadeášek - tedy bratříček naší hlavní hrdinky, která na něho řve. Tehdy ještě neměl až tak domyšlený vzhled. Ten "normální" má až v poslední okénku třetí strany, která není ještě ani naskenovaná.

Jinak, komentujte jak uznáte za vhodné ;)

Naše třída není normální...

26. ledna 2012 v 11:07 | Katrinka |  Autorčiny výkecy
... a je to pravda :D Kdybyste viděli, jak naše třída doslova řádí, byli byste někdy znechuceni stejně jako já.

Tak třeba:
Je hodina angličtiny. Jsjme rozdělení na dvě skupiny - ti inteligentní tomu říkaj "horší a lepší". Já schytala tu skupinu horší, i když mám většinou lepší výsledky než mí spolužáci ve skupině a někdy lepší znalosti než v té lepší. Každopádně k věci.
Paní učitelka vykládá nové účivo a co dělá naše horší skupina? Vykecává se vzadu a debilně se pochehtává. Pořád se nahlas baví. Já vepředu s pár rozumnými (tím myslím sebe a dva "normální" kluky) sedím a poslouchám. A i když mám tendenci kreslit si do sešitu, dávám pozor. NAše nová ajinářka si na to už naštěstí zvykla narozdíl od naší předchozí (té jsme se konečně zbavili pomocí těhotenství). A děcka furt kecají. Paní učitelka naschvál někoho z nich vyvolá, ale oni se pořád jen vyblbují a mlejí blbosti.
A nejen v ajině, takhle to dopadá ve skoro každém předmětě. Ať už je matika, čeština, vždycky se ta samá skupina lidí musí smát a vychechtávat.

Minna, já chci z toho blázince jménem 8.A odejít na střední! Nejlépe okamžitě!

p.s.: Tuhle fotku jsem našla dneska při prohlížení nových fotek. Je to fotka z lázní, ve kterých sem byla v září minulý rok s mým malým bráškou.

Princess ChibiUsa

26. ledna 2012 v 8:32 | Katrinka |  Dílnička
I'm back! A opět ráno místo školy ^ ^ Je super být doma, když jste nachlazeni. Proto tu taky teď jsem častěji, že? Smějící se

No, k obrázku. Tohle byl spíš takový pokus udělat pozadí. A jelikož se mi k němu žádný z mých dosavadních png (tedy průhledných) pozadí s postavičkami nehodilo, nakreslila jsem k němu ChibiUsu jako puberťačku. Ciož se samozdřejmě hodí, protože právě na fanfikci k Sailor Moon jsem začala před půl rokem pracovat a mám pět kapitol ^ ^ Ovšem ty skončí na webu, tohle je spíš takové místo, kde se můžu vykecávat o všem možným Smějící se Ráda příjmu vaší kritiku.

Spokojenost: 85% (ty nohy to celé kazí Křičící Ruce jsou dneska narozdíl od minulých obrázků {které tu nejsou, navždy zůstanou v portfoliu} alespoň slušné)

Vládkyně Luna + Kamikaze Kaitou Jeanne (FanArt)

25. ledna 2012 v 10:03 | Katrinka |  Dílnička
jelikož minulý článek byl novinkový, tak tenhle nechám pro ty moje dva dílka (možná je jich víc, to bych se musela podívat, co tu je a není Smějící se
Luna
No, jak už jsem se zmínila, je to Vládkyně Času Luna. Když jsem jí výsledný portrét ukazovala, měly jsme menší hádku: "Proč nejsem toztomilejší?!"
"No tak sorry, ale já už tě roztomilejší udělat nemůžu." klidně jsem odpověděla.
"Chci větší oči! A menší tělo! Tak jak chibíci!"
"Ale chibíci jsou rozmazlený děcka - ty jsi Vládkyně Času, tak se přestaň chovat jako prcek a pěkně se proměň na osmnáctiletou! To ti jen prospěje, budeš mít dospělácké chování!"
Nakonec se se mnou přestala hádat. Dobře totiž vím, že nemá ráda svou "starší já" a raději zůstává v roztomilém dětském těle.

Kamikaze Kaitou Jeanne (FanArt)

Hihi ^ ^ Tady už takovej problém jak u Luny nebyl. Akorát jsem musela zapnout své DVD RAWky a najít správnej výraz. Původně měla být Maron v normálu, ale nakonec jsem jí udělala jako Jeanne kvůli lépe kreslícímu účesu Smějící se

Luna... A k tomu novinky ^ ^

25. ledna 2012 v 9:43 | Katrinka |  Novinky na blogu
Hihihi ^ ^
Zas se Vám po delší době tady ozývá Katrinka a její blahodárné kecy ^ ^
Ne, teď doopravdy! :D
Co je u mě novýho a proč nejsem tak často jak jsem bývávala na blogu?

1) SB
Klik na celý článek Mrkající

Andílci Srdce... aneb jak pokračuje příprava mého webu :)

14. ledna 2012 v 17:48 | Katrinka |  Autorčiny výkecy
Ano, čtete správně. Mám nový projekt, ale v jaké formě, to vám zatím neřeknu.

Jen vám můžu říct, že jde o příběh inspirovaný některými zážitky z mého života. ALe to jen okrajově. Jde především o příběh kamarádství mezi dívkou Nikolou a Andílkem Talií, která ji pomáhá vracet se do reality a dávat jí různé rady. ALe příběh není jen o nich dvou. Seznamujeme se ještě s dívkou Luciou, jenž i přes nepřízeň osudu v podobě sestry nakonec odkryje svou pravou tvář a setkává se taktéž jako Nikola se svým Andělem strážným. V příběhu jsou i další postavy, ale nebudu prozrazovat, byo by moc spoilerů Mrkající

(ano, vím, Andílek by měl jít na plastiku obličeje. Už se tak stalo, ale kdybych měla překreslovat celý obrázek a zase ho v kompu vybarvit, zabere to dalšího půl dne)

A jdeme dál. Jak možná už všichni (apoň v to doufám) víte, mám vlastní web. Ne blog, ale WEB (odkaz je pod designem). Na začátku ledna jsem si slíbila, že do jarních prázdnin (někdy začátkem února) dokončím nové jádro. Mno, a docela se mi i daří ^ ^
Každý větší příběh (dokonce i Andílci) mají svou sekci. Ale víc prozrazovat nemůžu. Ale můžu začŕučit opravdovou kvalitu po sice povedené poslední verzi, ale rozházené a nedodělané.
Proto se omlouvám, že tu až tak často nejsem. Takže, minna, čekejte na velké zmšny na webu.