Únor 2012

New blog, new start!

29. února 2012 v 13:42 | Katrinka |  Autorčiny výkecy
Tak, dávám vám zde odkaz na nový blog a na tomhle mě už v životě neuvidíte. Nechám ho jako památku žít, ale nebudu nic přispívat.

http://yumeno.blog.cz/


Tento blog je v koncích, zastaralý...

25. února 2012 v 11:15 | Katrinka |  Autorčiny výkecy
... a už ho nikdo z téhle hrobky nevytáhne. Ale nebojte, chystám nový blog, který bude propojen s mým Webem a tam budu dávat svoje chytré řeči, recenze... a rozhodně nebude v troskách jako tenhle.
Navíc - když jsem tento blog zakládala, nevěděla jsem, jaký název vybrat a proto jsem se soustředila na to, co mě tehdy dost bavilo - anime ve stylu shoujo. Proto shoujomaniac. Tehdy jsem neměla ještě nic.

A dneska mi konečně došla trpělivost. Zjišťuju, že se ke mne doména shoujomaniac nehodí (přece jen, už čtu i mangu a koukám na shounen a v nejhorším i Ecchi. Proto blog přestěhuju.

Novou adresu Vám doložím do týdne. Kdo se mnou bude chtít zůstat SB, i přesto, že SB už přibírat ani to tak brát nebudu (jen prostě oblíbené stránky s poznámkou SB) tak ať napíše do komentů. Všechny SB tam budu mít vypsané, protože jejich blogy pročítám ráda ( ikdyž se tam málo hlásím).

Takže zatím se mějte Usmívající se

Yuki Kajiura - A song of storm and fire

8. února 2012 v 8:01 | Katrinka |  Hudba
Možná někdo ví, možná ne, ale před týdnem a půl jsem naprosto propadla kouzlu Tsubasa Chronicle. Sice anime doma nemám a ani zatím nemíním stahovat, ale jsem někde ve čtení 12. volume mangy ^_^ A tahle symfonie, vlastně píseň, je jedna ze soundtracku tohoto úžasného díla od CLAMPu. A já osobně jsem si více oblíbila verzi z koncertu než CD verzi, což je dost divný.
No, a komu by tahle verze prostě nestačila, je tady CD.

1. kapitola - Konec panovníků Sogaely

7. února 2012 v 18:43 | Katrinka |  Poslední klenot Sogaely
Ano, pokud vám příjde tato kapitola příliš krvelačná, tak se nebojte. Příště najedeme na menší komedií a hlavní příběh :D

-POSLEDNÍ KLENOT SOGAELY-

7. února 2012 v 18:39 | Katrinka

- O PŘÍBĚHU -

Pojďte se společně s Laurou, Liamem, elfským králem Afiolesem, králíkem Kialem, Flipem a elfskou princeznou Kairanis vydat hledat bájný poklad Sogaelského království a tím i osvobodit Onfiálský poloostrov od nadvlády tyranské Maiy.
Mladá potulná zlodějka a kouzelnice Laura má se zlodějinou konec. Nebýt ale záhadného chlapce Liama a jeho dobrého přítele, elfa Afiola by skutečně skončila na hranici. Afioles jí nabízí bezpečný útěk z Maie přímo do skryté Země Elfů a Liam se dobrovolně vydává s nimi. Laura, Liam, Afioles se tudíš vydávají na cestu, kde je čeká nejedna nástraha, nemluvě o tom, že Laura je díky dobře promyšlenému triku považována za upálenou.
Když po několika týdnech cesty konečně dorážejí do Země Elfů, od tamnější královny se dozvídají o věštbě, kterou kdysi vyvolala poslední princezna Sogaely. Tím pádem se naše parta společně s nově nabranou členkou, elfskou princeznou Kairanis a vnučkou Afiolesa vydává po stopách třech klíčů, díky nichž budou moci v mírumilovném královstní Xeni, zemi východu, odemknout truhlu s bájným pokladem.

- ZÁKLADNÍ INFO -

STAV: Rozpracovaný 1. díl (Jezerní pyramida)
PŘEDPOKLAD. POČET KAPITOL: 40 (1. díl)
VYDANÝCH KAPITOL NA BLOGU: 1/?
ŽÁNR: Fantasy; Jiný svět; Romantika; Bájní tvorové; Temnota

- KAPITOLY -


(na obrázku je elfská princezna Kairanis, sorry za kvalitu)

-PŘÍBĚHY-

7. února 2012 v 17:30 | Katrinka

- POSLEDNÍ KLENOT SOGAELY -

- ANDÍLCI SRDCE (KOMIX) -